Agnieszka Łapińska
ur. 3 grudnia 1980 roku, w Białymstoku

Siostra: Justyna Agata Łapińska, brat: Łukasz Łubicz-Łapiński

Biografia
Jestem absolwentką 1 Liceum Ogólnokształcącego w Łomży (1999) oraz Wydziału Ekonomii na Akademii Ekonomicznej w Poznaniu (2004). Po zakończeniu studiów byłam na rocznej wymianie praktyk na Uniwersytecie w Bucaramandze, w Kolumbii. Aktualnie pracuję jako analityk w General Electric Equipment Services i studiuję Międzynarodową Księgowość (ACCA).

Sporty wodne, turystyka i podróże, kultura latynoamerykańska. Miłośniczka zjazdów rodzinnych oraz inicjatyw szlacheckich.