Justyna Agata Łapińska
ur. 25 października 1984 roku, w Białymstoku

Siostra: Agnieszka Łapińska, brat: Łukasz Łubicz-Łapiński

Biografia:
Absolwentka 1 Liceum Ogólnokształcącego w Łomży (2003), studentka Wydziału Prawa na Uniwersytecie w Białymstoku. Odbyłam również roczne wymiany studenckie na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu (2006), a także 10 Uniwersytecie w Paryżu (2007).

Jestem entuzjastką sztuki (studentka Kolegium Mody w Łodzi) i muzyki (gram na skrzypcach). Lubię sport, podróże i dobrą kuchnię.